کفسابی بتن

 

کفسابی بتن 

کف سابی بتن معمولا به دو صورت خشک و با آب انجام میشود

که نتیجه حاصل از آن به یک کار می انجامد بتن ها را معمولا با لقمه های الماسه انجام میدهیم

سنگسابی

قیمت دستگاه ساب بتن

البته در مراحل اولیه ساب بتن از لقمه های الماسه زبر استفاده شده و به لقمه های نرم ختم میشود

بزرگترین و بیشترین هدف برای سنگسابی بتن همسطح سازی و صیغلی کردن بتن ها می باشد

بتن سابی : ساب بتن بیشتر در کارخانه ها و سواله ها برای صاف و یکنواخت کردن و از بین بردن پستی و بلندی بتن و در مواردی از ساب زدن برای کم کردن ضخامت بتن به کارمی رود. از ساب برای صاف کردن سطح بتن استفاده می شود تا کف را به صورت اپوکسی رنگ کنند.

نمونه ای از صاف کردن بتن

کف ساب بتن

کف بتنی در انواع مختلف وجود دارد که در برخی موارد نیاز به کف سابی بتن می شود مثلا در مواردی که بتن کف ساختمان ها یی مثل پارکینگ های طبقاتی و نیز سوله ریخته میشود ممکن است کف پارکینگ دربعضی نقاط دارایناهمواری های کوچک بوده و یا دارای شیب ونا ترازی باشدکه دراین موارد کفسابی بتن(کفسابی بتون)میتواند به کاربرده شود و کفی صاف و تراز ایجاد کند

نمونه ای از براق کردن بتن

سنگ سابی بتن از الماس های زبر استفاده می شود و بعد از انجام مرحله اول کف سابی در مراحل بعدی از الماس های نرم تری استفاده می شود تا به فرم دلخواه و ایده آل دست یابیم .

کفسابی

جالب است بدانید می توان بتن را نیز همانند سنگ براق نمود به عبارت دیگر بعد از تمام شدن مراحل کفسابی بتن می توان کف سابی سنگ را نیز روی آن اجرا نمود تا همانند سنگ براق شود .

از جمله لقمه های الماسی که در کفسابی بتن استفاده می شود میتوان به الماس شماره های ۳۶-۴۶-۶۰-۸۰-۱۲۰-۲۲۰ . اشاره نمود

کف سابی بتن

کف سابی ساختمان های بتنی و کف های بتنی یکی از سخت ترین انواع سنگسابی بتن میباشد . گروه کف سابی کریمی و رحمانی تجربه ای درخشان در سابزنی سطوح بتنی و نمونه کار رایگان در تهران , کرج و سایر استانهای کشور درباره سیستم جدید باید گفت که از فناوری جدید در آن استفاده شده و با انجام آزمایشات فراوان دیگر برای کف بتنی معمولی نیازی به رنگ و واکس نیست و سریع و راحت و بدون دغدغه های سنگ سابی بتن میتوان از آن استفاده نمود با این روش کف بتنی معمولی خود را پولیش زده و صاف و زیبا و براق نماییم این سسیتم سوپر بتنی به سیستم کف های آینده معروف شده اند .

 

ساب زنی بتن

کلیندکس با کمک گرفتن از دستگاههای سابزنی و کفذسابی و دیسکها و لوازم الماس ها خود توانسته روش جدیدی را برای صیقلی و صاف و زیبا و براق کردن کفهای خود بتنی معمولی ایجاد نماید در این روش کف های بتونی را به راحتی و بدون واکس پولیش کرده و سنباده میزنند .با تلاش های فراوانی که شرکت کلیندکس انجام داده میتوان کف های بتنی و سخت را سنباده زده و پولیش کرده و به سطوحی همچون مرمر که از نظر درخشندگی نمره قابل قبولی میگیرد تبدیل کرد .امروزه بیشتر شرکت ها و کارخانه ها که از عملیات کف سابی بتن جهت براقیت بیشتر سطوح خود استفاده مینمایند ، از این روش برای براق کردن کف های بتنی مشتریان خود استفاده مینمایند و این روش را نسبت به روش واکس زنی و استفاده از رنگ در کف های بتنی بهتر و آسان تر میدانند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *