کفسابی

کفسابی

 

کار کفسابی

کف سابی رحمانی با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه کف و نمای ساختمان / با انجام کار عملیات کار کفسابی سنگ موثر، براقیت از دست رفته سنگ و سرامیک کف به آنها بازمی گردانیم و زیباییت دائمی مورد نظر در محیط تأمین خواهد شد و در عین حال قیمت و نرخ این روش به مراتب کمتر از هزینه خرید و فرش کردن سنگ خواهد بود

توجه کنید که امنیت جان فرد کننده کار بسیار مهم است شما باید به پیمانکاری کار کفسابی را بدهید که علاوه بر داشتن علم و دانش کافی در این زمینه بلکه دارای بیمه نامه شخص ثالث و بدون نام را داشته باشند که در صورت افتادن اتفاق برای کسی بدون هیچ نگرانی بتواند از بیمه هزینه را دریافت کنند .

پروژه کفسابی و سنگسابی ساختمان

چرا کفسابی سنگ انجام دهیم؟

معمولا سطح کف ساختمان بر اثر رفت و آمد، همچنین گذشت زمان براقی و نمای اولیه خود را از دست می دهند و به نظر کثیف و کهنه می آیند.

در این مواقع لازم نیست تمامی کف ساختمان را تغییر دهید و هزینه زیادی انجام دهید، فقط کافی هست یک کار کفسابی حرفه ای برای کف ساختمان انجام دهید تا یک لایه نازک از سنگ کم شود و سنگ مانند روز اول کاملا سیقلی و براق شود و نمای اولیه خود را بدست بیارد.کار کفسابی

کفسابی

در مواردی دیگر که ساختمان های در حال ساخت یا بازسازی احتیاج به نصب سنگ کف دارند بهتر است هنگام خرید سنگ ساب نخورده خریداری کنید، زیرا در هنگام ساخت و ساز معمولا مصالح ساختمانی و رنگ روی کف ساختمان ریخته و باعث کدر شدن و کثیفی کف می شوند و باعث می شود شما مجبور به دوباره کاری شده و سنگ ساب خورده نو را دوباره ساب بزنید، برای جلوگیری از این موضوع بهتر است پس از اتمام کار و خارج شدن کارگران از واحد، سنگسابی را انجام دهید تا در مخارج خود صدفه جویی کنید.

خدمات کفسابی

کار کفسابی رحمانی تمامی خدمات کف سابی بر روی تمامی سطوح و انواع سنگ را می پذیرد و آماده ارائه تمامی خدمات کف ساختمان به همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

هزینه کفسابی

برای برآورد هزینه کار کفسابی دیدن محیط و ساختمان لازم است، برای اطلاع دقیق از هزینه سنگسابی متراژ، نوع کف و میزان کثیفی دخیل بوده و اکثرا با دیدن کف و برآورد تعداد دفعات ساب زدن می شود قیمت دقیق ساب سنگ به مشتری گفت، به همین دلیل برای اطلاع دقیق از قیمت سنگسابی بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

کفسابی

کفسابی در تهران

کف سابی و سنگسابی باقری آماده ارائه تمامی خدمات کف و نمای ساختمان در تمامی نقاط تهران می باشد و آمادگی خود را برای ارئه خدمات به تمامی همشهریان تهرانی اعمال می دارد.

تمامی امور سنگ صابی در شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران

تمامی کادر ما کاملا ایرانی و آموزش دیده هستند و با تجربه چندین ساله در این حوزه یک سنگسابی کاملا حرفه ای را به شما عزیزان تحویل خواهند داد.

جلب رضایت مشتریان عزیز، هدف ماست

کفسابی و سنگسابی سنگ کف:

کف سابی سنگ و سنگسابی سنگ کف با ماشین های جدید و سنگ های سنباده ای حرفه ای و ما سنگ کف را با ابزار ایتالیایی با واسطه برق های معمولی و فشار قوی دستگاههای سنگین وزن و کوچک و سنگ ساب دستی این کارو انجام میدهیم

اجرایی کردن مراحل ساب زنی کف بر روی سطح سنگ و بتن کف مانند سنگ های لاشه نیز به آن جلای بی نظیر و منحصر به فردی می بخشد و زیبایی محیط را چند برابر به طور چشمگیر افزایش خواهد داد