کفسابی

کفسابی ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵ رحمانی با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه کف و نمای ساختمان.

با انجام کار عملیات کفسابی سنگ موثر، براقیت از دست رفته سنگ و سرامیک کف به آنها بازمی گردانیم و زیباییت دائمی مورد نظر در محیط تأمین خواهد شد و در عین حال قیمت و نرخ این روش به مراتب کمتر از هزینه خرید و فرش کردن سنگ خواهد بود

 

کفسابی

چرا کفسابی سنگ انجام دهیم؟

معمولا سطح کف ساختمان بر اثر رفت و آمد، همچنین گذشت زمان براقی و نمای اولیه خود را از دست می دهند و به نظر کثیف و کهنه می آیند.

در این مواقع لازم نیست تمامی کف ساختمان را تغییر دهید و هزینه زیادی انجام دهید، فقط کافی هست یک کفسابی حرفه ای برای کف ساختمان انجام دهید تا یک لایه نازک از سنگ کم شود و سنگ مانند روز اول کاملا سیقلی و براق شود و نمای اولیه خود را بدست بیارد.کفسابی ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵

کفسابی

 

در مواردی دیگر که ساختمان های در حال ساخت یا بازسازی احتیاج به نصب سنگ کف دارند بهتر است هنگام خرید سنگ ساب نخورده خریداری کنید، زیرا در هنگام ساخت و ساز معمولا مصالح ساختمانی و رنگ روی کف ساختمان ریخته و باعث کدر شدن و کثیفی کف می شوند و باعث می شود شما مجبور به دوباره کاری شده و سنگ ساب خورده نو را دوباره ساب بزنید، برای جلوگیری از این موضوع بهتر است پس از اتمام کار و خارج شدن کارگران از واحد، سنگسابی را انجام دهید تا در مخارج خود صدفه جویی کنید.

خدمات کفسابی

کفسابی رحمانی تمامی خدمات کفسابی بر روی تمامی سطوح و انواع سنگ را می پذیرد و آماده ارائه تمامی خدمات کف ساختمان به همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

هزینه کفسابی

برای برآورد هزینه کفسابی دیدن محیط و ساختمان لازم است، برای اطلاع دقیق از هزینه سنگسابی متراژ، نوع کف و میزان کثیفی دخیل بوده و اکثرا با دیدن کف و برآورد تعداد دفعات ساب زدن می شود قیمت دقیق ساب سنگ به مشتری گفت، به همین دلیل برای اطلاع دقیق از قیمت سنگسابی بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

کفسابی 09123204755
کفسابی ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵

کفسابی در تهران

کف سابی و سنگسابی باقری آماده ارائه تمامی خدمات کف و نمای ساختمان در تمامی نقاط تهران می باشد و آمادگی خود را برای ارئه خدمات به تمامی همشهریان تهرانی اعمال می دارد.

تمامی امور سنگ صابی در شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران

تمامی کادر ما کاملا ایرانی و آموزش دیده هستند و با تجربه چندین ساله در این حوزه یک سنگسابی کاملا حرفه ای را به شما عزیزان تحویل خواهند داد.

جلب رضایت مشتریان عزیز، هدف ماست

کفسابی و سنگسابی سنگ کف:

کف سابی سنگ و سنگسابی سنگ کف با ماشین های جدید و سنگ های سنباده ای حرفه ای و ما سنگ کف را با ابزار ایتالیایی با واسطه برق های معمولی و فشار قوی دستگاههای سنگین وزن و کوچک و سنگ ساب دستی این کارو انجام میدهیم

اجرایی کردن مراحل ساب زنی کف بر روی سطح سنگ و بتن کف مانند سنگ های لاشه نیز به آن جلای بی نظیر و منحصر به فردی می بخشد و زیبایی محیط را چند برابر به طور چشمگیر افزایش خواهد داد