از بین بردن چسب موکت از روی سنگ و موزاییک و سرامیک

کفسابی چیست

کفسابی چیست

کفسابی چیست مراحل کفسابی ؟ هزینه کفسابی ؟

بهترین و مدرن ترین دستگاه های حال حاضر دنیا تولید کشور ایتالیا بوده و افتخار می کنیم که به اطلاع شما عزیزان برسانیم شرکت ما نیز از همین دستگاه ها برای تمامی پروسه های کفسابی و سنگسابی خود استفاده می کنیم.

کفسابی چیست؟

به برداشتن یک لایه نازک از روی سنگ را به اصطلاح کفسابی یا سنگسابی می گویند. معمولا کفساب ها برای رسیدن به کفی سیقلی و یکدست ۸ یا ۹ مرتبه کف ساختمان را ساب می زنند

کفسابی

 

چرا کفسابی ضروری است؟

معمولا پس از گذشت چند سال از عمر کف ساختمان، کف نمای ابتدایی خود را از دست می دهد و کدر شده و مدام کثیف بچشم می آید.

کاملا مشخص است که این کثیفی نیست و سنگ کف بدلیل گذر زمان و استفاده از آن دچار فرسودگی شده و احتیاج دارد که یک لایه از آن برداشته شود.

این برداشتن یک لایه بسیار نازک از سنگ را کفسابی سنگ می گویند.

 

خدمات کفسابی ساختمان

کفسابی وسایل و دستگاه های خاص خود را دارد و به همین سادگی نمی شود یک لایه از سنگ را برداشت بدون آنکه به کف ساختمان صدمه زد.

مثلا استفاده از اسید در بعضی موارد یک لایه از سنگ را بر می دارد و شاید شما حس کنید که همان کار کفسابی را انجام می دهد ولی اصلا بدین معنی نیست، اسید برای سنگ بشدت مضر بوده و باعث خوردگی و کم شدن عمر کف ساختمان شما می شود.

کفسابی با استفاده از دستگاه های کفسابی انجام می شود که در اندازه ها و قدرت های مختلف است، مثلا برای ساب زدن پله ها باید از دستگاه کوچکی استفاده کرد که به تمامی سنگ پله دسترسی پیدا کند، این دستگاه ها معمولا تک فاز بوده و با دستگاه هایی که برای سنگسابی داخل منزل است متفاوت است.

دستگاه های ساب زنی داخل منزل معمولا ۳ فاز بوده و دارای دستگیره ای برای هدایت دستگاه در پشت آن می باشد.

 

 

هزینه کفسابی

قیمت و هزینه کفسابی به متراژ محل شما، میزان کثیفی کف و … بستگی دارد، برای اطلاع دقیق از هزینه کفسابی بصورت مستقیم با ما تماس حاصل فرمایید.

به علاوه قیمت ساب زدن سنگ به لقمه ساب اسیدی بستگی دارد و میزان رفت و آمد کردن در محیط زیست، امکان دارد هر چهار الی هفت سال یک بار کار ساب سنگ برای حفظ  براقیت و درخشش  کف پوش ها یا سنگ ها بس باشد. هرچند که فرآیند و خدمات کفسابی سنگ یا موزاییک می تونه پر سرعت باشد و نیازمند به زمان توقف کار کوتاه باشد. به حرف دیگر اجرای کردن سنگساب موجب تسهیل و راحتی فرآیند تمیز کاری و شستشوی سنگ کف در مراحل پایانی می شود کفسابی چیست

کفساب یا ساب سنگ :

در برخی مواقع کثیری می بینیم که پسماندها و سیمان های حاصل از تعمیرات و بازسازی واحد مسکونی و ساختمانی روی کف ریخته و میچسبد. به مرور زمان نیز این جرم و سیمان ها یا کثیفی روی سنگ کف به شکلی تثبیت و ماندگار می شود که تنها راه پاک نمودن آن ها، استفاده از ابزارآلات و دستگاه های کفسابی سنگ یا موزاییک ها است