خدمات کفسابی ساختمان

کفسابی و نماشویی ساختمان

کفسابی و نماشویی ساختمان

تمامی خدمات کفسابی و نماشویی ساختمان توسط گروه کفسابی باقری صورت می پذیرد.

کفسابی باقری با همکاری گروه کفسابی رحمانی تمامی خدمات کف و نمای ساختمان را در سراسر کشور با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ممکن انجام می دهند.

این دو شرکت با تجربه حدود ۱۵ سال و دارا بودن بزرگ ترین گروه حاضر در شهر یکی از پر رنگ ترین و نامدارترین برند ها در این حوزه می باشند.

نماشویی و کف سابی ساختمان به نوعی هر دو کسب برای تمیز کردن مورد استفاده قرار می گیرند و توسط بهترین و مورد اطمینان ترین گروه ها و تکنسین های با تجربه سنگ کف و نمای ساختمان شما را به زیبایی می رسانند سنگسابی و ساب زدن درخشان به تمام مشتری ها بهترین کارها را اراعه خواهد داد

از بین بردن چسب موکت از روی سنگ و موزاییک و سرامیک

چرا کفسابی و نماشویی ساختمان

همان طور که می دانید تمامی سنگ های کار شده در ساختمان ها چه در داخل خانه و چه در نمای ساختمان پس از گذشت چند سال از عمر خود نمای اولیه و آن براقی که در ابتدای نصب داشتند را از دست می دهند.

البته در نمای ساختمان و سنگ های استفاده شده در کف ساختمان های عمومی مانند بیمارستان ها ، پاساژ ها و دیگر مجموعه هایی که رفت و آمد زیادی دارند این مسئله زود تر بچشم می آید و در این مکان ها عمر سنگ زودتر تمام می شود.

برای حل این مسئله نمی خواهد که تمامی سنگ کف را عوض کنید، شما می توانید با انجام پروسه کفسابی ، یک لایه نازک از روی سنگ را برداشته و کف یا نمای ساختمان خود را مانند روز اول براق کنید.

قیمت کفسابی و نماشویی ساختمان

قیمت کفسابی و نماشویی ساختمان به پارامترهای زیادی بستگی دارد از جمله نوع سنگ ، متراژ ، مقدار صدماتی که به سطح سنگ نما یا کف وارد شده ، به همین دلیل باید بصورت مستقیم با ما تماس گرفته تا در صورت لزوم کفسابان ما به محل شما بیایند و زمان و قیمت دقیق این پروسه را به شما اطلاع دهند.

رضایت شما، هدف ماست

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵   آقای باقری