کفسابی و نماشویی ساختمان

تمامی خدمات کفسابی و نماشویی ساختمان توسط گروه کفسابی باقری صورت می پذیرد.

کفسابی باقری با همکاری گروه کفسابی رحمانی تمامی خدمات کف و نمای ساختمان را در سراسر کشور با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ممکن انجام می دهند.

این دو شرکت با تجربه حدود ۱۵ سال و دارا بودن بزرگ ترین گروه حاضر در شهر یکی از پر رنگ ترین و نامدارترین برند ها در این حوزه می باشند.

نماشویی و کف سابی ساختمان به نوعی هر دو کسب برای تمیز کردن مورد استفاده قرار می گیرند و توسط بهترین و مورد اطمینان ترین گروه ها و تکنسین های با تجربه سنگ کف و نمای ساختمان شما را به زیبایی می رسانند سنگسابی و ساب زدن درخشان به تمام مشتری ها بهترین کارها را اراعه خواهد داد

کفسابی و نماشویی ساختمان

چرا کفسابی و نماشویی ساختمان

همان طور که می دانید تمامی سنگ های کار شده در ساختمان ها چه در داخل خانه و چه در نمای ساختمان پس از گذشت چند سال از عمر خود نمای اولیه و آن براقی که در ابتدای نصب داشتند را از دست می دهند.

البته در نمای ساختمان و سنگ های استفاده شده در کف ساختمان های عمومی مانند بیمارستان ها ، پاساژ ها و دیگر مجموعه هایی که رفت و آمد زیادی دارند این مسئله زود تر بچشم می آید و در این مکان ها عمر سنگ زودتر تمام می شود.

برای حل این مسئله نمی خواهد که تمامی سنگ کف را عوض کنید، شما می توانید با انجام پروسه کفسابی ، یک لایه نازک از روی سنگ را برداشته و کف یا نمای ساختمان خود را مانند روز اول براق کنید.

قیمت کفسابی و نماشویی ساختمان

قیمت کفسابی و نماشویی ساختمان به پارامترهای زیادی بستگی دارد از جمله نوع سنگ ، متراژ ، مقدار صدماتی که به سطح سنگ نما یا کف وارد شده ، به همین دلیل باید بصورت مستقیم با ما تماس گرفته تا در صورت لزوم کفسابان ما به محل شما بیایند و زمان و قیمت دقیق این پروسه را به شما اطلاع دهند.

رضایت شما، هدف ماست

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵   آقای باقری 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star