کفسابی سنگ

کف سابی سنگ

کفسابی سنگ چیست ؟ در بیشتر مواقع در ساختمان های نوساز یا قدیمی شاهد این مشکل هستیم که سنگ فرش کف واحد های مسکونی یا پارکینگ ها دچار پستی بلندی و نامتاوزن بودن هستند و حتی مشکلاتی از قبیل کثیف شدن سنگ و یا ریختن مصالح ساختمانی بر روی سنگ که با حلال ها و روش های معمول از بین نمی روند و حتما باید برروی آن عمل کفسابی صورت بگیرد و به اصطلاح ساب زنی  و خدمات کفسابی بر روی آن اعمال شود که یا به صورت سنگ سابی دستی و یا با استفاده از دستگاه کفساب این کار صورت بگیرد.

کفسابی

قیمت ساب زدن سنگ یا قیمت کف سابی سنگ بسته به نوع سنگ و سخت بود یا نرم بودن آن است که توسط متخصصین در این امر و افراد با تجربه و با بهره گیری از دستگاه کفساب صورت میگیرد.

همانطور که در متن بالا نیز به آن اشاره کردیم عوامل زیاد باعث می شود تا شما به کفسابی روی بیاورید مثل کدر و کثیف شدن سنگ یا موزاییک ، ریختن مصالح ساختمانی از جمله سیمان یا گچ و.. و دلیل عمده ای که مشتریان برای حل کردن آن به کفسابی  روی می آورند نامتوازن بودن سنگها و یا موزاییک ها است که این نامتوازن بود ها اصطلاحا پستی بلندی های موجود در کف پوش است که ظاهری زشت را برای مخاطب ایجاد میکند . که برای اینگونه مشکلات بهتر است به جای هزینه های سنگین از کفسابی کردن یا به اصطلاح ساب زدن سنگ استفاده شود که هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی می شود.

 

خدمات کفسابی ساختمان

کفسابی سنگ چیست

کفساب به کسی میگویند که با بهره گرفتن از تجربه و دانش خود و با استفاده از دستگاه کفسابی و طی چند مرحله عمل سنگ سابی  را انجام می دهد. تخصص و تجربه کفساب یکی از مهمترین عوامل دخیل در این کار است که نتیجه کار تماما به کفساب بستگی دارد و او است که با استفاده از دستگاه کفسابی و اعمال کار های مختلف بر روی سنگ یا موزاییک وضع و اوضاع و ظاهر سنگ یا موزاییک را عوض می کند و با کف سابی کفپوش یا به اصطلاح ساب زدن کف آن را مثل روز اول تمیز ، صاف و یکدست می کند.

کفسابی سنگ ایتالیایی

این نوع کفسابی از کفسابی های معمولی از نظر قیمت کمی بالاتر است و در عوض کیفیت و نتیجه نهایی که با انجام دادن این روش شما کسب می کنید بسیار بهتر از کفسابی معمولی است. معمولا کارفرما هایی که به کفسابی معمولی قانع نمی شوند، از کفسابی ایتالیایی استفاده میکنند و با روش به اصطلاح کفپوش را آینه ای میکنند و کفپوشی تمیز، صاف ، براق و عاری از هرگونه کثیفی را به همراه دارد ، انگار سنگ را همین الان کار گذاشته اید و سنگ مثل روز اول می شود.