از بین بردن چسب موکت از روی سنگ و موزاییک و سرامیک

سنگسابی سنگ سابی کف

سنگسابی

سنگسابی ۰۹۱۲۳۲۰۴۷۵۵ سنگ سابی کف  با بیش از ۱۵ سال سابقه آماده ارائه خدمات سنگ سابی و کف سابی برای تمامی همشهریان تهرانی عزیز می باشد.

 

در این تصویر هموار کردن سطوح با سنباده های ۴۶ و ۳۶ که زیر دستگاه متصل شده است در حال انجام است که که ماشین سابزن با وزن سنگین خود توانسته از لایه رویین سنگ به ابعاد پوست پیاز کاشته جهت برطرف شدن ناخنی سنگ و هموار شدن سطح این کار ادامه پیدا می کند

هزینه سنگسابی

هزینه سنگسابی به پارامترهایی مانند منطقه محل کار، متراژ کف، میزان کثیفی و صدمه سنگ و … بستگی دارد به همین منظور برای اطلاع دقیق از هزینه کفسابی حتما میبایست با ما در تماس باشید. در صورت لزوم کارشناسان ما برای ارائه قیمت دقیق هزینه سنگسابی و مدت زمان انجام کار به محل شما آمده و از محل بازدید می کنند تا بتوانند بصورت دقیق به شما قیمت و زمان بدهند.

کفسابی

مراحل سنگسابی

معمولا یک سنگ سابی حرفه ای ۹ مرحله دارد و کف ساختمان برای سیقلی شدن میبایست حداقل ۸ مرتبه تا ۱۰ مرتبه ساب بخورد تا کفی سیقلی و زیبا را در اختیار شما قرار دهد.

یکی از روش ها برای پایین آوردن هزینه نصب سنگ کف این است که شما هنگام خرید سنگ، سنگ بدون ساب خریداری کنید و پس از نصب و اتمام کار ساختمان، سنگ سابی کف ساختمان را انجام دهید.

خیلی رایج است که قبل از اتمام کار ساختمان، سنگ کف ساختمان را نصب می کنند، با این کار وقتی نقاش و بنا داخل یک ساختمان باشند بدلیل ریزش رنگ و مصالح روی سنگ، سنگ براقی و زیبایی اولیه خود را از دست می دهد، به همین خاطر ما به شما پیشنهاد می کنیم با خرید سنگ ساب نخورده از هزینه دوباره کفسابی کف ساختمان جلوگیری کنید.

خدمات سنگسابی

سنگسابی باقری با استفاده از بروزترین متد ها و دستگاه های روز دنیا آماده انجام تمامی خدمات سنگ سابی در تهران و حومه می باشد.

تمامی دستگاه های ما ایتالیایی بوده و از بروز ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می کنیم تا بتوانیم با ارائه بهترین خدمات سنگ سابی، رضایت مشتریان عزیز را جلب کنیم.

فرایندی که به سنگ سابی معروف شده است در واقع یک فرایند سابیدن سطوح سنگی برای بدست آمدن سطوح براق و تمیز است . خیلی از مواقع مشاهده کرده اید سطوح سنگی بعد از گذشت چند سال بر اثر عوامل محیطی همچون نور و رطوبت و اسید و … براقیت و شفافیت خود را از دست میدهند .

و نمایی آزار دهنده به دکوراسیون یا نمای ساختمان میدهند . در سنگ سابی با استفاده از تجهیزات ویژه سنگ سابی اقدام به زدودن آلاینده ها از سطح سنگ میکنند تا سطح سنگ یکدست و یکنواخت شود . و درخشندگی و فافیت خود را باز یابد . به مجموعه این فرایند ها سنگ سابی اطلاق میشود . خدمات سنگ سابی پایتخت با بیش از ۱۰ سال قدمت و با تجهیزات مدرن و روز اروپا آماده ارائه خدمات به شما میباشد

آیا روی مبلمان و فرش ها سنگسابی پذیرفته می شود :

اگ بخواهیم این مسئله را بررسی و فرسایش کنیم اگ شهروند خواستار شستشوی فرش ها با ماشین برقی سابزن باشند بله امکان تمیز کردن فرش ها با ساب زن ها امکان پذیر می باشد ولی برای مبلمان ها خانگی و صنعتی به ماشین آلات سنگ سابی مرتبط نمی باشد و فقط با نمایندگی هایی که از آنجا مبل هایتان را خریداری کرده اید مشاوره کنید سنگسابی سنگ سابی کف

سنگسابی

روش سنگسابی

یک  کفساب حرفه ای می دانند که برای هر منطقه ای از کف از چه روشی و چه دستگاهی برای سنگسابی استفاده کنند، برای مثال برای کف سابی راه پله باید از دستگاه های کفسابی تک فاز و برای کف ساختمان از دستگاه های سه فاز و همچنین برای کفسابی کنج ها و جاهایی که دستگاه به آن ها نمیرسه از کفسابی دستی استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر با ما بصورت مستقیم در ارتباط باشید

نمای از ماشین کفسابی ساختمان :

سابزن ها تنوعی برای ساب سنگ موجودهستند که نوعی ازلوازم فرقی محصوب می شود که در دو نوع سه فاز و تک فاز است کارکرد نسبتا خیلی پیچیده ای ندارند به طوری که میانگین دینام یا موتور موجود در آن با استفاده از تسمه ها پلاستیکی زیر دستگاه را چرخاتنده و لقمه های زیر صفحه باعث سایش سنگ کف  شود. سنگسابی سنگ سابی کف

بعضی از افراد برای زیبایی دکوراسیون منزل از آجرها سه سانتی برای برخی از دیوار های منزل کار می کنند که دوست دارند منازلشان به صورت سنتی زیبایی خاصی داشته و با کفسابی درخشان آجر آن ها پولیش و پولیستر شود که نظر بیننده های زیادی را جلب توجه کنند

جلب رضایت شما، افتخار ماست.

منبع : سنگ سابی و کف سابی رحمانی