خرید و فروش دستگاه های کفسابی وسنگسابی

اسکرابر یا زمین شوی یک ابزار مکانیزه و حرفه ای جهت انجام شستشو و خشک کردن سطح زمین است که این دو عملیات را به طور هم زمان به انجام میرساند. اساس عملکرد اسکرابر های صنعتی بر پایه سامانه برس و سابزنی، سامانه آب و مخازن جداگانه آب تمیز و آب کثیف استوار است. برس کفشوی صنعتی با سرعت زیاد میچرخد و آلودگی های چسبیده به سطح زمین را جدا کرده و هم زمان با حرکت دورانی برس نیز آب تمیز بر روی سطح پاشش میگردد. هم زمان با این فرآیند آب کثیف و آلودگیهای باقی مانده توسط تی تعبیه شده در قسمت عقب دستگاها جمع شده و از طریق سامانه مکش که شامل موتور مکنده و شلنگ مکش است،

کفسابی

به سمت مخزن آب کثیف فرستاده می شود و در نتیجه آن سطح زمین تمیز، درخشان و خشک خواهد شده. مخازن مجزای آب تمیز و کثیف از ورود آب آلوده به چرخه شستشو و انتقال آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر جلوگیری مینماید. دستگاههای زمین شوی صنعتی در ابعاد و مدل های متنوعی طراحی و روانه بازار شده اند و همین امر موجب گشته که در بسیاری از محیط هاکف سابی مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، درمانی، ورزشی، صنعتی و … می توان از دستگاه اسکرابر صنعتی جهت نظافت و شستشوی سطح زمین با هر جنس و نوعی از کف پوش استفاده نمود. بهره گیری از کف شور صنعتی مزیت های فراوانی به همراه دارد که از جمله آن می توان به افزایش سرعت شستشو، کاهش هزینه های مربوط به نظافت، افزایش قابل توجه کیفیت شستشو، کاهش مصرف آب، سازگاری با محیط زیست به دلیل کاهش مصرف مواد شوینده و …. اشاره کرد. به علاوه این دستگاهها از کاربری آسان برخوردار هستند و عموم کاربران قادر به استفاده از آن خواهند بود؛ هم چنین ساختار و کارکرد اسکرابر کاملاً ایمن بوده و در محیط هایی با حساسیت بالای ایمنی و بهداشتی با اطمینان مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید و فروش دستگاه های کفسابی وسنگسابی

دستگاه کفساب  و انواع اسکرابر
تفاوت وسعت، مشخصات محیطی و سطح بهداشت مورد نیاز در محیط های گوناگون، لزوم استفاده از اسکرابر هایی با مشخصه‌های متفاوت را ایجاب می نماید. ساب زنی کف سودمندی یک دستگاه اسکرابر و کارایی آنس در یک محیط معین، نه تنها به پهنای شستشو و ظرفیت مخازن آن، بلکه به مشخصه هایی همچون نوع هدایت، منبع تغذیه بستگی دارد. بر این اساس می توان اسکرابر ها را بر اساس پارامترهای زیر تقسیم بندی نمود.

انواع اسکرابر از نظر نوع هدایت و سابزنی
نوع هدایت دستگاه اسکرابر غالبا بر ابعاد دستگاه اسکرابر و به تبع آن پهنای شستشو و ظرفیت مخازن تاثیرگذار بوده و همچنین از لحاظ انرژی صرف شده توسط کاربر و بازده وی مهم می باشد. بر این اساس اسکرابر ها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند.
خرید و فروش دستگاه های کفسابی وسنگسابی

دستگاه سنگسابی و اسکرابر دستی
در این نوع کف شوی، کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و ضمن حرکت دستگاه را در جهت مورد نظر هدایت مینماید. مدل های اسکرابر دستی معمولا بصورت منسجم و با ابعاد فشرده طراحی و تولید میشوند کف سابی و در نتیجه برای کاربرد در محیط های با وسعت کم و متوسط و کاربرد در فضاهایی همانند راهرو مناسب میباشند. طراحی فشرده این دستگاهها، قابلیت مانور لازم را برای کاربرد دستگاهها در فضاهایی با تراکم بالای موانع محیطی همانند کلاس های درس و .. فراهم مینماید.

فروش دستگاهای پیشرفته اسکرابر سرنشین دار
اسکرابر سرنشین دار مدل کارآمدی از دستگاه های کفشوی و کفسابی است که در آن فضایی برای نشستن کاربر و هدایت دستگاه همانند یک خودرو در نظر گرفته شده است. میزان انرژی مصرف شده توسط کاربر و خستگی وی هنگام کاربرد اسکرابر خودرویی به حداقل رسیده و بازده وی به نحو چشمگیر افزایش مییابد. طراحی اسکرابر سرنشین دار امکان بهره گیری دستگاه از پهنای شستشوی وسیع تر و مخازنی بزرگتر نسبت به مدل های اسکرابر دستی را فراهم میآورد. این رده از دستگاههای اسکرابر معمولا برای فضاهای دارای وسعت بالا مورد استفاده قرار میگیرند.

خرید فروش انواع دستگاهها عمل کننده با جریان الکتریسیته
الکتریسته یک منبع انرژی پاک و بدون آلودگی و قابل اطمینان می باشد که به دلیل سهولت دسترسی، هزینه مقرون به صرفه و عدم ایجاد هیچ گونه آلودگی غالبا بعنوان منبع تغذیه برای دستگاه ها ساب زن کف انتخاب میگردد. موتورهای الکتریکی تامین کننده انرژی مورد نیاز دستگاههای زمین شوی از طریق باتری یا اتصال مستقیم به جریان برق شهری عمل مینمایند. بدین ترتیب سنگسابی سنگ های الکتریکی خود به دو دسته اسکرابر باتری دار و اسکرابر برقی (کابلی) تقسیم می شوند. در اسکرابرهای باتری دار محدودیت کابل برق و لزوم دسترسی به پریز برق حذف شده است در مقابل اسکرابرهای کابلی به دلیل اتصال پیوسته به منبع برق مشکل اتمام شارژ باتری را نداشته و موتورهای الکتریکی قدرتمندتر آنها در مقایسه با مدل های باتری دار مشابه، امکان بهره گیری از سامانه های برس زنی و مکش قوی تر را فراهم می نماید.

خرید و فروش دستگاه کف سابی و سنگ سابی کف تک فاز و سه فاز:
فروش دستگاه کف سابی و سابزنی تک فاز و سه فاز با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت دستگاههای کف سابی در حالت کلی به سه دسته تقسیم می شوند

خرید و فروش دستگاهای کفسابی و سنگسابی
خرید و فروش دستگاهای کفسابی و سنگسابی

۱- فروش و خرید دستگاه تک فاز کف سابی سنگ :
دستگاه تک فاز کفسابی معمولا در مکانهایی استفاده میشود که برق سه فاز موجود نمی باشد زیرا هم قیمت این دستگاه بالاتر از دستگاه سه فاز ساب سنگ است و هم کیفیت کاری که با این دستگاه انجام می شود به حد دستگاه سه فاز نیست و کیفیت کار پایینی دارد قیمت دستگاه سنگ سابی تک فاز بالاتر از دستگاه سه فاز می باشد.

۲- فروش وخرید دستگاه سه فاز سنگ سابی :
دستگاه سه فاز کفسابی از کیفیت کار خوبی برخوردار است و هم قیمت پایینتری نسبت به دستگاه تک فاز دارد و کف ساب کارها معمولا این دستگاه را به دستگاه تک فاز ترجیح میدهند برای گرفتن قیمت دستگاه کف سابی سه فاز کافی است با ما تماس بگیرید

فروش دستگاه سنگ سابی

۳- فروش دستگاههای فوق پیشرفته کفسابی :
دستگاههای فوق پیشرفته قیمت به مراتب بالاتری دارند و به لحاظ قیمتی قابل قیاس با دستگاههای تک فاز و سه فاز نیستند و معمولا برای سنگ های نفیس از این نوع دستگاه ها استفاده می شود

دستگاه های کف سابی عمل کننده با سوخت فسیلی
در برخی موارد محدودیت دسترسی به منبع الکتریکی و همچنین نیاز به دستگاههایی سنگسابی با قدرت بالاتر برای محیط های صنعتی دارای حجم آلودگی بالا، استفاده از موتورهای عمل کننده با سوختهای فسیلی همانند بنزین، دیزل و LPG را در تولید دستگاه  اسکرابر ایجاب مینماید.فروش دستگاههای کفسابی برای بیمارستانها
این رده از دستگاههای زمین شوی  وسنگسابی صنعتی برای کاربرد در محیط های نیازمند سطح بالای بهداشت طراحی و تولید شده اند. در تولید مخازن این اسکرابرها از مواد آنتی باکتریال استفاده شده است. خاصیت ضد باکتری دستگاه کف سابی سنگ یک ویژگی دائمی آن محسوب می شود. وجود افزودنی های آنتی باکتریال در ماده سازنده مخازن موجب از بین رفتن ۹/۹۹ % باکتری و میکروب ها ظرف مدت سه روز شده و از رشد و تکثیر عوامل بیماری زا جلو گیری می نماید. همچنین موتورهای به کار رفته در مدل های اسکرابر بیمارستانی با توجه به محیط نیازمند آرامش بیمارستان ها، درمانگاه ها، سرای سالمندان و … دارای عملکرد با سطح صدای بسیار پایین می باشند.
خرید و فروش دستگاه های کفسابی وسنگسابی

اسکرابر مجهز به موتور جلوبرنده
نیروی لازم برای حرکت رو به جلوی دستگاه در اسکرابر های دستی توسط حرکت چرخش برس و نیروی به جلو راننده وارد شده از سمت کاربر قابل تأمین می باشد اما تجهیز اسکرابر به موتور جلوبرنده قدرت حرکتی دستگاه را افزایش داده، موجب افزایش سهولت حرکت آن روی سطوح شیبدار و رمپ ها شده و خستگی کاربر را به هنگام کار با دستگاه کاهش می دهد. همچنین وجود موتور حرکتی در دستگاه، امکان تنظیم سرعت حرکت دستگاه را فراهم نموده و کارایی دستگاه را افزایش می دهد.
خرید و فروش دستگاه های کفسابی وسنگسابی

دستگاههایی کفسابی کم صدا
اسکرابرهای کم صدا یا silent در مقایسه با مدل های مشابه استاندارد دارای عملکرد کم صداتری می باشند. در نتیجه امکان استفاده از آنها در طول شبانه روز و ساعات کاری نیز وجود دارد. این دستگاه ها کفساب به ویژه برای کاربرد در محیط های آموزشی و اداری گزینه ای مطلوب به شمار می آیند.

خرید و فروش دستگاه های کفسابی وسنگسابی
خرید و فروش دستگاه های کفسابی وسنگسابی