خدمات کفسابی سنگ و خدمات سنگسابی

خدمات کفسابی سنگ خدمات سنگسابی

خدمات کفسابی کردن سنگ و ساب زنی کار اصلی و حرفه ای ما می باشد

کف سابی یا سنگسابی اماکن تجاری دولتی ،اداری و دانشگاه هاو … مراکز عمومی و منازل، مغازه ها ، تالار هاو …

خدمات کفسابی

ما عبارتند از ساب انواع پله و دیوار و کف با استفاده از جدید ترین دستگاه

کفسابی

جرم گیری انواع سطوح کف و دیوار و پس از آن ایجاد براقیت صد در صد سنگ انواع سنگسابی سنگ

کفسابی و خدمات ما در سراسر تهران ساب زنی دیوار  و کف سنگسابی منازل مسکونی و اماکن اداری

ساب سنگها و سنگسابی کردن  سنگها جهت همسطح کردن و با براقیت فوق العاده ی سنگها بکار می رود

دستگهای خدمات کفسابی و سنگسابی کف

به طور کلی دستگاههای کفسابی به چند دسته تقسیم میشوند:

۱ – دستگاه سنگسابی تک فاز

دستگاه کف سابی تک فاز نیز دقیقا کارکرد دستگاه سنگسابی سه فاز را دارد با این تفاوت که از برق معمولی برای راه انداختن ان استفاده می شود و قدرت کمتری نسبت به دستگاههای کفسابی سه فاز دارد و پیش روی کار کفسابی تا حد زیادی کاهش می یابد.

خدمات کفسابی سنگ و خدمات سنگسابی

۲ – دستگاه سنگ سابی سه فاز 

این دستگاهها معمولا در مناطقی به کار میرود که علاوه بر دارا بودن برق سه فاز نیاز به قدرت بیشتری برای کفسابی کردن سنگ است،همچنین به کارگیری این دستگاه علاوه بر راحت تر کردن برش ، پرداخت سنگ و کار سنگساب،زمان کار و همچنین نتیجه کار  کفسابی را بهتر و بهینه تر میکند.

فروش دستگاه کفسابی بدون واسطه و مستقیم از شرکت با ضمانت کتبی  &  انواع دستگاه کفسابی:

۱-دستگاه سه فاز ۱۰-۷/۵ژن تبریز    ۲-دستگاه سه فاز ۷-۷/۵ژن تبریز

۳-دستگاه سه فاز ۷ ژن تبریز    ۴-دستگاه تک فاز ژن تبریز    ۵-دستگاه موتور چینی    &  ارسال به تمام نقاط تهران و  کشور

خدمات کفسابی سنگ و خدمات سنگسابی

کفسابی سنگ کف

۳ – دستگاه مخصوص پله سابی

این دستگاه مخصوص سنگسابی سنگ پله های ساختمان ها میباشدکه با دومیله ثابت ولی چرخشی در پشت ان، کار سنگسابی راه پله ها را اجرایی می کند،لازم به ذکر است که دستگاه کفسابی مخصوص پله همان دستگاه تک فاز است اما در ابعاد و کارایی کوچیکترمورد استفاده قرار میگیرد

قیمت کفسابی پایگرد و راه پله چقدر است؟

قیمت ساب زدن سنگ پایگرد راه پله بستگی به کارش داره،بستگی به متراژ اونجا داره،بستگی به برق سه فاز یا تکفاز بودنش داره،معمولا برای ابعاد کوچیک از پنجاه هزار تومان شروع میشه.

یکی از مناطق پر رفت و آمد در ساختمانها راه پله ها و راهرو های ساختمان ها هستند، به همین دلیل به سرعت در مسیر کثیفی و جرم گرفتگی هستند. اگر به موقع و سر وقت به نظافت راه پله ها نپرداخت ،پس از مدتی سنگ کف راه پله ها و اطراف دیوار سیاه و کدر میشود که این سیاهی به مرور زمان در سنگ نهفته می شود که دیگر به راحتی قابل پاک شدن با دست نمیباشد. در چنین مواقعی تنها راه پاک کردن سنگ،استفاده از کفسابی پله است.

قیمت کفسابی پله

یا سنگسابی پله چگونه است؟این سوال خیلی از مشتریانی است که زنگ میزنن اول میپرسن اقا پله رو چند ساب میزنید؟اقا هزینه کفسابی چهار طبقه پله چقدر میشه؟ما از مشتریانی خواهش میکنم که به دنبال کار ارزون نباشید.از ما کارکفسابی پله خوب باکیفیت بالا و قیمت مناسب باشید،قیمت ساب پله معمولا دونه ای است که هر پله ده هزار تومان ساب درجه یک می باشد.

کفسابی

قیمت کف سابی چگونه است؟(قیمت های کفسابی)قیمتهای سنگسابی بستگی به نوع سنگ داره ،قیمت سنگسابی،بستگی به این که سنگ قبلا ساب خورده باساب نخورده،قیمت کفسابی بستگی به این داره برق تک فاز یا سه فاز.

 

نمونه کارهای ما را بازدید فرمایید

سنگسابی

کفسابی چیست؟

کف سابی یعنی سنگ زیبا، یعنی براق شدن سنگ،کف سابی یعنی پرکردن درز،سنگسابی یعنی رفع کدری سنگ

ساب کف ابتدا از مراحلی زبر شوع می شود و در مرحل آخرین شامل پرداخت کردن سطوح با لقمه های ظریف تر است و در هر مرحل مقداری از اندازه سطوح کاسته و کم می شود و به همان دلیل میزان هموار و صیقلی بیشتر می شود .

خدمات کفسابی سنگ و خدمات سنگسابی

کف سابی

دستگاه کفسابی وسلیه ای است که توسط آن سطوح کف یا دیوار با استفاده از لقمه و سابی که در زیر دستگاه نصب است تمیز شده و جلا داده میشود . لازم است به این نکته توجه شود که کفسابی با کفشویی کاملا متفاوت است . در کف سابی با استفاده از دستگاه کفسابی به همراه مواد تمیز کننده ای که متناسب با نوع پوشش کف یا دیوار انتخاب میشود اقدام به برداشتن لایه نازکی از سطح سنگ , موزائیک , بتن یا هر پوشش دیگری که در کف یا دیوار است میکنند . و سطحی صاف , تمیز , براق و یکدست ایجاد می کنند .

 

رفع درز کف پوشاز بین بردن چسب موکت از روی سنگ و موزاییک و سرامیک ها :

رفع درز ها و شیارها که طی هر موارد خالی یا دچار فرسایش شده ما می توانیم با رزین یا چسب هم رنگ و پر کنیم و سطح آن را هم چنان با ساب سنگ و پولیشر متفاوت رو راست می کنیم هم چنان با پد های مخصوص خطوط مختلف ساب های پیشین به واسطه ی این کار کاملا از بین می رود .

خدمات کفسابی

از ترفند ها خود خوش و مبتکرانه خویش برای کف پوش ها و دیوار ها استفاده نفرمایید چون باعث عدم براقیت کف یا دیوارهای شما خواهد شد

فنداسیون از مهم ترین اصل ساختمان محصوب می شود که نقش بسزایی در ثابت ماندن ملک در برابر تکان های متوالی که زلزله نام داد می گویند.